פיצול דירות בנתניה עבור השכרה לזוגות צעירים

פיצול דירה בנתניה
פיצול דירה בנתניה

פיצול דירה בנתניה ל 3 דירות מפוצלות

פיצול דירות בנתניה זו עובדה קיימת!

תופעת פיצולי הדירות בנתניה קיימת שנים ארוכות, בעלי בתים פרטיים בשכונות צמודות קרקע וכן במרכז העיר הישן מפצלים את בתיהם כבר תקופה ארוכה.

במהלך הבנייה הראשונית של הבית, לא מעט מרתפי בתים בנתניה נבנים עם כניסה נפרדת ומושכרים כדירות מפוצלות.

עיריית נתניה מבינה את תסכול תושביה הצעירים המשוועים לדירות מפוצלות

אפשר לומר שעיריית נתניה מבינה את הדרישה לדירות קטנו וביחד עם הצורך של הזוגות הצעירים בדירות שיספקו פרטיות ויושכרו בשכר דירה נמוך מוביל לגאות בביקוש לדירות מפוצלות גם בנתניה.

כך שדי ברור שכמהלך טבעי, פיצול דירות בנתניה הוא מחוייב המציאות והפתרון המושלם לצעירים ובודדים.

מיגור התופעה יקפיץ את מחירי השכירות וייצר מצוקת דיור קשה בנתניה ומרמור בקרב תושבי נתניה הצעירים.

המדינה מכירה בצורך בדירות מפוצלות בנתניה

היום כשהמדינה מכירה בצורך וכבר  מאשרת פיצול בתים פרטיים,התופעה תלך ותצבור תאוצה ובמיוחד בנתניה.

נתניה כעיר חוף המובילה בשרון בקטגוריית הפנאי והנופש היא עיר מבוקשת למגורי צעירים.

מאחר וצעירים מעדיפים דירה מחולקת בה שכר הדירה כולל את כל ההוצאות שמסביב, מיסים, חשמל, מים, אינטרנט וכבלים, מגמת פיצול הדירות בנתניה תתרחב.

תהליך פיצול הדירה בנתניה

הפטנט לפיצול דירה באופן כללי ובפרט בנתניה איננו מסובך, וכמו בכל שיפוץ, יש לגשת לסטודיו לתכנון ועיצוב יחידות דיור מתכנן הפנים, ימדוד את הבית הקיים בנתניה אותו תרצו לפצל, יכין תוכנית חלוקת / פיצול דירה אדריכלית לאישורכם וכן סט תוכניות עבודה מפורט לקבלן הביצוע. המכרז והמשא ומתן לבחירת הקבלן שיפצל את הדירה, יתבצע באמצעות כתב הכמויות המפורט וסט תוכניות העבודה. לאחר שנבחר את קבלן הביצוע שיפצל את הדירה, נמשיך לבחירת חומרי הגמר, נלווה ונפקח על בעלי המקצוע לאורך תהליך השיפוץ, ונעקוב אחר ההתקדמות בהתאם לתוכניות וללוחות הזמנים.
דירות יוקרה קטנות מעולם אחר

פיצול דירת 92 מ"ר במרכז נתניה ל 3 דירות מפוצלות מפוארות

פיצול דירה במרכז העיר נתניה מספק פיתרון תכנוני לדירה גדולה באזור מרכז נתניה המבוקש. דירת ההשקעה בת 92 מ"ר ממומקמת במרכז העיר נתניה, בקומה האחרונה של בניין מיושן בנתניה. מאחר ואין מעלית, הבין בעל הדירה, שבנתניה אף משפחה לא תשכור את הדירה כפי שהיא. לאחר בדיקות ובירורים, הוא הבין שהיחידים שישכרו דירה בקומה גבוהה ללא מעלית הם זוגות צעירים. בתקופה זו, זוגות צעירים בנתניה מעדיפים לשכור דירות מפוצלות, מאחר ודירה מפוצלת ככלל ובפרט בנתניה, היא בדרך כלל משופצת, חדישה, ונוחה למגורים. וכך החליט בעל הדירה, שכיר בן 50, לפצל את הדירה שרכש בנתניה באמצעות שיפוץ. זמן קצר לפני תחילת השיפוץ, הומלץ לו לפנות למתכנן פנים מקצועי שילווה אותו במהלך פיצול הדירה ויפיק עבורו תוכניות מפורטות לפיצול הדירה אשר יקלו ויעלו את עבודת הקבלן. תוכניות העבודה המפורטות יציגו לכל הצדדים העוסקים בפיצול הדירה בנתניה איך אמורה להראות התוצאה הסופית. תוכניות מפורטות עבור מטבחי הדירות המפוצלות, חדרי המגורים של הדירות המפוצלות, מיקום מכונות הכביסה בכל דירה מפוצלת, וכן פינות האוכל וכל שאר הפונקציות הנדרשות בדירה מפוצלת. "הגעתי להבנה שאני רוצה כבר להתחיל לשפץ כי הדירה ריקה מאדם, אבל אני חייב לבצע את פיצול הדירה שרכשתי בנתניה עם תוכניות פיצול דירה מסודרות ולא בהסכם בעל פה עם הקבלן" הוא נזכר…

תוכנית הדירה המקורית בנתניה – מצב קיים לפני פיצול הדירה

בבחינה ראשונית של הדירה המיועדת לפיצול,

הבנתי שתכנון הדירות המפוצלות בנתניה יהיה מאתגר מאחר והמרכיב הכי חשוב בדירה, ניקוז ה4 צול שדרכו אני אמור לנקז את 3 הדירות המפוצלות, ממוקם הרחק בקצה המערבי של הדירה.

בבואי לתכנן, התקן לשיפוע צנרת הניקוז האופקית בדירות מפוצלות, מגדיר ומגביל מאוד את מרחק הפיזי מהניקוז האנכי.

כפועל יוצא התוכנית חייבת להקפיד שחדרי השירותים בדירות המפוצלות, ניקוזי המטבחים המפוצלים, וכן ניקוזי מכונות הכביסה, ירוכזו קרוב לנקודה המערבית ממנה יורד הניקוז האנכי הראשי לשאר הדירות.

תוכנית הדירה לפני פיצול דירה בנתניה
תוכנית הדירה לפני פיצול דירה בנתניה

תוכנית סופית לפיצול דירה בנתניה ל3 דירות מפוצלות ועצמאיות

בסופו של תכנון, הפקתי 3 תוכניות פיצול שונות שכל אחת מהן הציגה תכנון מפורט לפיצול הדירה בנתניה ל 3 דירות מפוצלות ועצמאיות.

מ 3 התוכניות נבחרה התוכנית המצורפת, זו היתה התוכנית המתאימה ביותר לפיצול הדירה בנתניה.

תוכנית זו לפיצול הדירה נבחרה ברוב קולות על ידי בעל הדירה המפוצלת, הקבלן שנבחר לפצל את הדירה בנתניה וכן אנוכי מעצב פנים לפיצול דירתך ליחידות מניבות

התוכנית הזו מציגה את פיצול הדירה בנתניה ל 3 דירות מפוצלות בגדלים שונים.

פיצול דירה לדירות בגדלים שונים מאפשרת לבעל הדירה בנתניה, להציע לשוכרי הדירה 3 אופציות שונות כשכל דירה מפוצלת מתומחרת במחיר שונה, כך שכל שוכר בנתניה שיגיע להתרשם מהדירות המפוצלות יוכל לבחור את הדירה המפוצלת שמתאימה לו.

תוכנית מוצעת לפיצול דירה בנתניה
תוכנית מוצעת לפיצול דירה בנתניה

השכרת הדירות המפוצלות בנתניה

כשהדירות המפוצלות יהיו מוכנות, נכין חוזי השכרה ליחידות המפוצלות, ונעבור על הטיפים לבחירת שוכרים ליחידות דיור, ופרקטיקות בניהול ותחזוקת יחידות הדיור.

***

אני זמין לכל שאלה,

הקליקו עכשיו לייעוץ: 0544-790760

***

רוצה עתיד טוב יותר?
עיצוב פנים אירופאי יוקרתי ל 3 דירות בנתניה
פיצול דירת Airbnb | מדירה מוזנחת בנתניה ל 2 דירות יוקרתיות
* אין באמור במאמר זה להוות ייעוץ משפטי או המלצה לבצע חלוקה או פיצול דירה בניגוד לחוק, אלא להציג את המציאות הקיימת ואת האפשרויות לאופטימיזציה של שטחי הבית הלא מנוצלים על ידי יצירת יחידות מגורים משניות.
* בהתאם לתיקון 116 לחוק התכנון והבניה, מובהר למען הסר ספק, כי על הלקוח בלבד מוטלת החובה לדאוג להוצאת ההיתר באמצעות בעלי המקצוע הרלוונטיים וכי פעולתו של המתכנן בפרויקט זה הנה ברמת עיצוב ותכנון פנים טכני בלבד, ועל כן על הלקוח לדאוג לעריכת הבקשה להיתר.